چت با دوستان بدون نصب یاهو مسنجر !!!! 

چت با دوستان بدون نصب یاهو مسنجر !!!!PremiumAds
توضیح کامل آگهی

چند وقتی هست سایت هایی مثل meebo و ebuddy مسنجر ها رو بر روی وب و بدون نیاز به نصب هیچ برنامه ای ارائه می دند . اما استقبال خوب از این سایت ها نشون داد که مردم به استفاده از مسنجر روی وب علاقه دارند بنابراین در اولین قدم گوگل ، گوگل تاک رو به جیمیل خودش اضافه کرد ، یاهو نیز چندی پیش خبری در مورد اضافه کردن مسنجر به محیط میل خودش خبر داده بود ولی امروز یاهو در اقدامی جالب مسنجرش رو در یک بخش کاملا جدا روی وب در دسترس عموم قرار داد .

شما می تونید با مراجعه به لینک سایت آگهی و وارد کردن نام کاربری و رمز عبورتون وارد مسنجر یاهو بر روی وب بشید ، همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر می تونید به اینجا مراجعه کنید .

محیط کاری یاهو بسیار زیبا و راحت طراحی شده و همچنین مشکلی با مرورگر های جدید نداره و شما می تونید با هر مرورگری از این سرویس استفاده کنید چراکه یاهو برخلاف دیگر سایت ها برای ایجاد این سرویس از فلش نسخه ۹ استفاده کرده . شما در محیط وب مسنجر یاهو می تونید با دوستانتون در هات میل گفتگو کرده ، اونارو به لیست خودتون اضافه / حذف کنید . همچنین یاهو قابلیت جالب گوگل تاک در جیمیل رو به نسخه تحت وب مسنجر خودش یعنی ذخیره شدن گفتگو ها در داخل ایمیل خودش با قابلیت جستجو بین اونا اضافه کرده در ضمن یاهو قول داده که به زودی قابلیت ارتباط صوتی رو نیز به این قسمت اضافه خواهد کرد .

چت با دوستان بدون نصب یاهو مسنجر !!!!

اطلاعات آگهی دهنده
آگهی دهنده: لیزر رایانه
ایمیل: ar_rafie@yahoo.com
جزئیات آگهی
ایمیل
کلمه رمز کلیک کنید http://webmessenger.yahoo.com/ کلیک کنید
 
شماره آگهی:871
بازدید:32802
متوسط بازدید:7.8 بازدید در روز
تاریخ انقضاء:2/1/1397 (مانده -244 روز)
افزوده شده:29/2/1386 (گذشته: 4204 روز)
بروز رسانی:13/1/1391
آخرین اصلاحات:--
رتبه فعلی : (بعد از 3 رای داده شده)

چاپ شده در تاریخ : :30/8/1397 - در ساعت : :12:11:57

از آدرس
http://www.qizil.com/detail.php?id=871